Kategoriler
Bungalow Evleri

Maşukiye Bungalow Evleri

Maşukiye Bungalow Evleri

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ CANSU TESİSLERİ HAKKINDA
1998 yılında Kocaeli – Maşukiye’de, hizmete açtığımız tesisimizde farklı damak tatları sunmanın yanında, Cansu Tesisleri olarak, peyzajımızla, otantik salonlarımızla, sosyal alanlarımızla, konuklarımızın aynı anda birçok duyusuna hitap edebilmeyi amaç edindik ve bu yönde adımlar attık.

Tarz olarak, sadece bir restoran tabelasının arkasına sığınmaktansa, konuklarımızın, çok daha iyisini hakkettiğni düşünerek, Kocaeli’nin doğusunda, farkı, fark ettirmek adına.
Cansu Tesisleri olarak, konuklarımıza sunduğumuz özgün tatların yanı sıra, geldiklerinden çok daha dingin ve huzurlu olarak bizden ayrılmalarını sağlamaya yönelik gereken alt yapıyı ve tecrübeyi kazandığımız düşünüyoruz.

400 kişi kapasiteli dubleks salonumuzu, konuklarımızın hem göz zevkini tatmin etmek, hem de azami rahat edebilecekleri şekilde, alt katının iç ve dışını değşik taşlar kullanarak dekore ettik, üst kat, tamamen ahşap. Taş ve ahşabın bu tarz iç içe uygulanması salonumuzda farklı fakat güzel bir sentez oluşturdu. Mimari olarak bölgede bu tarz yapı uygulayan ilkler arasında olmak, bizim için ayrıca övünç kaynağı.

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ AT ÇİFTLİĞİ
Eşiniz ve çocuklarınızla muhteşem bir hafta sonu geçirmek istemezmisiniz ?
Cansu alabalık tesisleri size lüks ,rahat en iyi hizmeti veren çalışanlarıyla, muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Cansu alabalık, maşukiye çiftliği bungalov otel,at çiftliği,olta balıkçılığı,alabalık çiftliği ve restoranıyla kocaelinin en gözde yeridir.

Çocuklarınızın doğayla iç içe olmasını istiyorsanız , cansu alabalık , at çiftliğinin en iyi hizmetiyle sizde bu fırsatlardan yararlanın.

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ OLTA BALIKÇILIĞI
Boş zamanlarınızda ailenizle, arkadaşlarınızla sürdürebileceğiniz amatör bir spor faaliyeti ve hobidir.

Olta balıkçılığı sayesinde bütçenize fazla yük olmadan günlük yaşamın stresinden uzaklaşabilir, doğayla iç içe keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Amatör olta balıkçılığı eğlenceli bir spor olup yüzyıllardır süregelmektedir.  Çoğu zaman hobi olarak yapılan fakat ülkemizde de dernekleri bulunan bu spor, ülkemizin göl ve nehirlerinin bol olması ve bunun yanında üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayı yaygın bir etkinlik haline gelmiştir.

Mücadelecilik ve sabır isteyen olta balıkçılığı gerek zorluğundan gerek de ekmeğini sudan çıkarabilmenin verdiği zevk çoğu zaman insanları bu spora bağlamıştır.

Arkadaşlarınızla balığa çıkmak şehrin gürültüsünden ve rutinliğinden sizi çekip alacaktır.
Avlanırken arkadaşlarınızla yardımlaşmak bile size mutluluk verecektir.

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ ALABALIK ÇİFTLİĞİ
Alabalık Üretimi, Maşukiye de olduğu gibi, Sapanca gölünü çevreleyen diğer kasabalarda da oldukça revaçtadır.

Biz Cansu tesisleri olarak 1998 yılında, Alabalık üretmeye başladık. Alabalık üretmek oldukça zor ve teknik donanım gerektiren bir branş olduğu için, başlarda kapasitemizi oldukça düşük tutuk, işi öğrenebilmek ve hata yapmamak adına. 2000 yılında bu konuda gerekli büyümeyi yaparak, 3 ton / yıl olan kapasitemizi 10 ton / yıl ‘ a çıkardık.

Ürettiğimiz balığı, gerek tesissimizde bulunan restoranda, gerek toptan, gerekse perakende olarak isteyenlere sunuyor  Alabalık, besleyici özelliği yanında, besin değeri çok yüksek bir gıdadır. Özellikle Omega 3 ve B12 vitaminleri bakımından, beklide ilk sıradadır.

Maşukiye Marmara’nın Alabalık deposudur. Bunu bildiği için de, doğruca atlayıp bize geldi. Başlarda bizde inanmamıştık doğrusu, hatta canlı canlı alabalıkları yutarken midemizde az bulanmadı fakat bi ay boyunca iki gün geldi ve şimdi eskisinden çok daha güçlü, dinç ve dirençli hatta doktoru kendisine ne kullandın da bu düzelme oldu şeklinde baskılar yapmış ama açılamamış.

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ İLETİŞİM
Adres : Cansu Alabalık Tesisleri
Soğuksu Mh. Çiftlik Cd. Kasımpatı Sk. Maşukiye / Kartepe – KOCAELİ
Tel : 0 262 354 38 98
Web : www.masukiye.net

maşukiye bungalow evleri

MAŞUKİYE BUNGALOV EVLERİ ULAŞIM
Otoyol İstanbul, istikametinden gelenler için, İzmit Doğu – Uzunçiftlik turnikelerinden çıktıktan sonra 500 mt. ilerden sağa sapanca kavşağına sapılarak 10 km. sonra Maşukiye’ye ulaşmak mümkün.

Ankara Yönünden, gelenler için, sapanca turnikelerinden çıkıp, sola dönüldükten 9 km. sonra Maşukiye’ye ulaşmak mümkün. Maşukiye girişinde ki tabelalarımızı takip ederek tesisimize ulaşabilirsiniz.

maşukiye bungalow evleri

maşukiye bungalow evleri

maşukiye bungalow evleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir